Відомості про самооцінювання є частиною акредитаційної справи, поданої до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для акредитації зазначеної вище освітньої програми. Відповідальність за підготовку і зміст відомостей несе заклад вищої освіти, який подає програму на акредитацію.

Загальні відомості про ОП, історію її розроблення та впровадження Географічна наука та освіта у Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича розвиваються вже 145 років. Упродовж цього періоду спеціальність «Географія» незмінно ключова для географічного факультету. На зламі тисячоліть і до сьогодні постійно розширюється спектр підготовки фахівців та набір спеціальностей. Так, з 1 вересня 2016 року на факультеті географів готують на двох спеціальностях «Науки про Землю (Географія)» та «Середня освіта (Географія)». З 2018 року розпочата робота, спрямована на підготовку магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія). Програма розгоблена робочою групою (науково-методичною комісією спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) у складі: Ходан Галина Дмитрівна, кандидат географічних наук, асистент кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії; Холявчук Дарія Іванівна, кандидат географічних наук, асистент кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії; Чубрей Олександра Степанівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної географії та екологічного менеджменту під керівництвом гаранта доктора географічних наук, проф. Круля В. П. 2 вересня 2018 року, протоколом No 9 освітньо-професійна програма «Географія» за спеціальністю 014.07 Середня освіта (Географія) схвалена Вченою радою та затверджена ректором Чернівецького національного університету. У березні 2021 року внесені зміни до складу проектної групи освітньо-професійної програми (керівник робочої групи – проф. Рідуш Б.Т., члени: Холявчук Д. І., Чубрей О. С., Ходан Г. Д.) та переглянута освітня програма, з огляду на впровадження професійного стандарту за професією «Вчитель закладу загальної середньої освіти». Оновлена редакція ОП затверджена 31 травня 2021 р. і розпочата її реалізація у навчальному році 2021–2022. Випускники другого (магістерського) рівня вищої освіти можуть продовжувати навчання в аспірантурі. На факультеті діє аспірантура та докторантура.

Відомості про самооцінювання. «Географія», спеціальність – 014 Середня освіта. Одним файлом ТУТ