Магістерська робота є випускною кваліфікаційною роботою науково-методичного характеру. За своїм змістом вона повинна відповідати сучасному рівню розвитку науки та суті наукового завдання. Магістерську роботу потрібно подати в такому вигляді, який дозволяє оцінити, наскільки повно відображені і обґрунтовані в ній положення, висновки та рекомендації, їхня теоретична новизна та практична значущість.

Сукупність поданих на захист результатів має свідчити про наявність у магістранта навичок і умінь проведення наукової роботи в обраній сфері. Науковий рівень магістерської роботи мусить відповідати програмі навчання. Її виконання має не стільки вирішувати наукові завдання, скільки продемонструвати рівень наукової кваліфікації автора, готовність самостійно вести науковий пошук, бачити професійні проблеми, володіти найбільш загальними методами дослідження, розробляти конкретні методики для збору матеріалу, аналізувати та узагальнювати одержані дані й робити відповідні висновки (згідно з поставленими в магістерській роботі дослідницькими завданнями).

ТЕМИ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ПО КАФЕДРІ ФІЗИЧНОЇ ГЕОГРАФІЇ,
ГЕОМОРФОЛОГІЇ ТА ПАЛЕОГЕОГРАФІЇ (2020-2021)
014 – Середня освіта (географія)

№ п/п П. І. П. Студента Тема магістерської роботи Науковий керівник Рецензенти
1 Дирів Аліна Романівна Історія розвитку методики викладання географії у школі в Україні доц. Кирилюк С.М. доц. Проскурняк М.М.
Палагнюк С.Д.
2 Кулик Марія Іванівна Поверхневі води Івано-Франківської області: сучасний стан та шляхи раціонального використання доц. Присакар В.Б.
асист. Ходан Г.Д.
доц. Кирилюк С.М.
Докаль О.Я.
3 Спиродончук Олександра Сергіївна Ландшафти міста Кам’янця-Подільського доц. Проскурняк М.М. доц. Присакар В.Б.
Яворський Б.І.
4 Храпко Яна Віталіївна Антропогенні ландшафти та їхнє вивчення в шкільній географії проф. Круль В.П.
асист. Добинда І.П.
доц. Проскурняк М.М.
Косарєва О.М.
5 Шевчук Оксана Вячеславівна Географічні особливості населених пунктів Турійського району та їх застосування в шкільній географії проф. Круль В.П. асист. Добинда І.П.
Фостій В.В.
Завантажити інформацію з тематиками в одному файлі ТУТ
Завантажити інформацію про рецензентів в одному файлі ТУТ