Семінар-практикум для вчителів географії

Напередодні Дня географа, 24 березня, географічний факультет Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича провів семінар-практикум «СУЧАСНА ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА – ВІД РЕФОРМУВАННЯ ДО НОВІТНЬОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ» для вчителів географії.

Основна мета заходу – ознайомити педагогів-географів з ключовими сучасними аспектами реформування освіти, інноваційними засобами її популяризації та новітніми технологіями дослідження середовища.

Програма заходу включала теоретичну та практичну складову. В першій частині заходу з актуальними питаннями та своїм досвідом учасників знайомили:

д.пед.н., проф. Чубрей Олександра Степанівна – «Сучасні тенденції реформування системи освіти України»;

к.геогр.н., доц. Кирилюк Сергій Миколайович – «Популяризація географії в нових освітніх умовах»;

к.геогр.н., доц. Дарчук Костянтин Вікторович – «Безпілотні літальні апарати як один із найефективніших засобів дослідження навколишнього середовища».

В рамках роботи семінару важлива увага приділена практичній складовій сучасної географічної освіти. Зокрема, учасники дізналися про особливості підготовки та зйомки навчальних і науково-популярних відеоматеріалів в рамках роботи YouTube студії «Цілком природно» та взяли участь у майстер-класі з управління безпілотними літальними апаратами від наших провідних спеціалістів.

Під час семінару відбулось також вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників за спеціальністю 014.07 Середня освіта (Географія) за темою «Організація та проведення природничих досліджень у закладах загальної середньої освіти» та членських квитків для нових членів Чернівецького відділу Українського географічного товариства.

Дякуємо всім за теплу атмосферу!
Сподіваємось, семінар-практикум був цікавим та корисним для наших учасників!