Рідуш, Б.Т., Холявчук, Д.І., Кирилюк, С.М., Добинда, І.П., Ходан, Г.Д., Поп’юк, Я.А., Проскурняк, М.М., Чернега, П.І., Годзінська, І.Л., Присакар, В.Б., Самашко, А.Ф., Круль В.П. (2022). Навчальні програми. Спеціальності 106 «Географія», 014.07 «Середня освіта (Географія)». Освітній рівень перший (бакалаврський) : навчально-методичний посібник, Чернівці : Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, 256.

У збірнику зібрані окремі програмні матеріали, методичні вказівки з навчальних дисциплін природничо-наукової, професійної та практичної підготовки фахівців, що передбачені типовими навчальними планами підготовки бакалавра за освітніми програмами 106 «Географія» та 014.07 «Середня освіта (Географія)».

Запропоновані навчальні програми науково-педагогічними працівниками кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича є підґрунтям викладання відповідних теоретичних дисциплін, навчальних і виробничих практик, а також основою для планування самостійної роботи студентів.

Представлені авторські розробки базуються на основі аналізу та використання галузевих освітніх стандартів і їхніх компонентів низки географічних і природничих факультетів та кафедр вітчизняних ЗВО. Також враховано досвід провідних вузів зарубіжжя.

ЗМІСТ

1. Розділ 1. Дисципліни