Науковий вісник Чернівецького університету : Географія (2022). Чернівці : Чернівецький національний університет, 839, 108 с.

Перейти на офіційний сайт Наукового вісника

Науковий вісник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, серія «Географія» видається з 1996 року. Журнал входить до переліку наукових фахових видань України – категорія «Б» (103 – Науки про Землю, 106 – Географія) відповідно до наказу МОН від 06 червня 2022 року №530. Науковий вісник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, серія «Географія» – рецензований журнал з відкритим доступом, який публікує останні розробки в галузі природничих наук, географії та наук про Землю зокрема. Тематика охоплює питання фізичної та суспільної географії, гідрології та кліматології, геодезії, картографії та ГІС-технологій, туризму, дистанційного зондування, методики навчання географії та інші питання наук про Землю.

ЗМІСТ

1. Роман СЛИВКА, Ірина ЗАКУТИНСЬКА
    Історико-географічний вимір міждержавних територіально-політичних суперечностей і конфліктів (2011–2021 рр.)
  2. Леонід СТЕФАНКОВ, Людмила АТАМАН
    Чинники остепніння ландшафту Середнього Побужжя
  3. Наталя АНДРУСЯК, Наталія АНІПКО
    Туризм в умовах війни: особливості туристичних пріоритетів, пошуку та пропозицій
  4. Наталія ФЛІНТА
    Сучасні електронні системи бронювання та резервування в готельному бізнесі
  5. Ірина ГОДЗІНСЬКА, Петро ЧЕРНЕГА
    Практичне значення мінералогічних та петрографічних колекцій геолого-географічного відділу Природничого музею ЧНУ ім. Ю. Федьковича
  6. Володимир КОСТАЩУК
    Транспортно-географічне положення рекреаційно-туристичних центрів як чинник розвитку туризму в регіоні (на прикладі Чернівецької області)
  7. Дарія ХОЛЯВЧУК
    Клімат Покутсько-Буковинських Карпат і Передкарпаття у другій половині ХІХ ст. – на початку ХХ ст.
  8. Ірина ДОБИНДА
    Сучасний стан та перспективи природно-заповідного фонду Володимирського району Волинської області
  9. Людмила КОСТЕНЮК
    Застосування програмного забезпечення ГІС для дослідженнь руслових процесів (на прикладі басейну р. Річка)