Кафедра фізичної географії, геоморфології та палеогеографії продовжує підтримувати учнівську молодь, ближче знайомити всіх небайдужих з географічною наукою та окремими її природничо-географічними напрямками.

Відповідно до Розпорядження № 26 від 10 червня 2022 року, впродовж тижня, з 13 по 17 червня, була вперше проведена Наукова школа «Я – географ». Участь взяли 19 учасників з різних закладів загальної середньої освіти як Чернівецької області, так і інших регіонів України (Донецької області зокрема).

В рамках діяльності Наукової школи її учасники мали змогу спробувати себе фахівцем та ознайомитись зі специфікою окремих напрямків географії відповідно до оголошених секцій:

1. Секція 1 – «Я – планетолог» (лектор – Сергій Кирилюк);
  2. Секція 2 – «Я – кліматолог» (лекторка – Дарія Холявчук);
  3. Секція 3 – «Я – геолог» (лекторка – Ірина Годзінська);
  4. Секція 4 – «Я – природозахисник» (лекторка – Ірина Добинда);
  5. Секція 5 – «Я – палеогеограф» (лекторка – Яна Поп’юк).

Найбільш активні серед майбутніх географів отримали відповідні сертифікати, які підтверджують участь у Науковій школі «Я – географ»:

1. Білак Христина, Чорногузівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Завантажити сертифікат
  2. Болган Олександр, Чернівецький ліцей № 7; Завантажити сертифікат
  3. Босенко Маріола, Лисичанський ліцей № 5; Завантажити сертифікат
  4. Голодняк Анна, Рукшинський ліцей; Завантажити сертифікат
  5. Єремеєк Максим, Хотинський ОЗЗСО; Завантажити сертифікат
  6. Ілку Даніель, Чернівецький ліцей № 18; Завантажити сертифікат
  7. Лиман Максим, Бердянська спеціалізована школа; Завантажити сертифікат
  8. Микитюк Владислав, Хотинський ОЗЗСО; Завантажити сертифікат
  9. Присяжнюк Анастасія, Чернівецький ліцей № 14; Завантажити сертифікат
  10. Рошинець Вікторія, Чернівецький ліцей № 14; Завантажити сертифікат
  11. Сорока Валерій, Лужанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Василя Орелецького; Завантажити сертифікат