Цікава наука має приносити радість дітям. Уже вдруге цьогоріч ми підтримали волонтерські ініціативи підтримки дітей-переселенців та їхнього майбутнього.

14 травня молоді науковці кафедри долучились до благодійного проекту-свята «Діти-дітям», організованого Чернівецькою обласною військовою адміністрацією спільно з музичним лейблом MOZGI Entertainment для близько 1600 дітей-переселенців та маленьких буковинців.

Окрім традиційних дитячих забав та майстер-класів, буковинських спортсменів, а також інших спортивно-мистецьких шкіл Буковини, у заході взяли участь наукові гуртки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Ми презентували уже облюбовані дітьми експонати Природничого музею та палеогеографічної лабораторії, а маленькі дослідники мали змогу у всіх сенсах доторкнутись до минулого нашої природи.

Локація "Цілком природно"
Локація “Цілком природно”

Наша локація виявилась однією з найцікавіших для юних дослідників

З-поміж них – мінерали, що створювались тисячоліттями та  сьогодні широко застосовуються у повсякденному житті. Представлені мінерали – лише маленька часточка величезної колекції мінералів геологічного музею, про яку розповідала зберігачка фондів музею Ірина Годзінська.

Мінерали у повсякденному житті

Зберігач фондів Природничого музею Ірина Годзінська розповідає про утворення мінералів в природі

Не менше захоплення у дітей викликали викопні рештки давніх тварин, що проживали у нашому краї тисячі та мільйони років тому. Про тварин давніх льодовикових епох розповідала асисент кафедри Яна Поп’юк.

Викопні рештки великих ссавців

Яна Поп'юк розповіла у яких природних умовах жили мамонти та чим харчувались

Нашу ініціативу підхопили аспіранти та студенти кафедри, долучившись до цікавих розповідей про минулі природні умови, рослинний та тваринний світ нашого краю.

Молоді науковці кафедри в дії

Аспірант Василь Шавранський та студентка Ірина Бузинська охоче діляться своїми знаннями та власними дослідженнями з дітьми

А уже зовсім скоро очікуйте від нас захопливої наукової школи «Я – географ», де кожен зможе себе відчути експертом у різних географічних науках