Матеріали студентської наукової конференції (19 – 20 квітня 2022 року). Кафедра фізичної географії, геоморфології і палеогеографії. – Чернівці : Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, 2022. 40 с.

До збірника увійшли статті студентів кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, підготовлені до щорічної студентської наукової конференції університету.

Молоді автори роблять спробу знайти підхід до вирішення і обґрунтування наукових питань у контексті геологічних, геоморфологічних, палеогеографічних, кліматологічних і ландшафтознавчих досліджень; розв’язання проблемних питань охорони природи й шкільної географічної освіти.

ЗМІСТ

1. Алєксєєв Владислав. Графічний мнемонічний підхід у вивченні шкільної природничої географії
  2. Анастасія Безушко. Ксенографія зір в 20-ти світлорічному континуумі з центром в Сонці
  3. Маріан Ватаманюк. Найбільші смертоносні виверження вулканів на планеті за останні десятиліття