У другому семестрі (2021-2022 н.р.) викладачами кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії викладається 19 дисциплін: Годзінська, Ірина Леонідіївна, к.геогр.н., асист. (1. Інженерна геологія; 2. Геологія загальна та історична частина 2); Добинда, Ірина Петрівна, к.геогр.н., асист. (1. Шкільне географічне краєзнавство; 2. Теорія і методологія географічної науки); Кирилюк, Сергій Миколайович, к.геогр.н., доц. (1. Регіональна геоморфологія; 2. Фізична географія Сонячної системи); Поп’юк, Яна Анатоліївна, к.геогр.н., асист. (1. Біогеографія; 2. Геологія загальна та історична частина 1; 3. Фізична географія материків та океанів; 4. Регіональна геоморфологія); Проскурняк, Мирослав Михайлович, к.геогр.н., доц. (1. Прикладне ландшафтознавство; 2. Географія ґрунтів; 3. Ландшафтознавство; 4. Метоологічні проблеми географічної науки); Присакар, Віталій Борисович, к.геогр.н., доц. (1. Ландшафтознавство; 2. Фізична географія материків та океанів); Рідуш, Богдан Тарасович, д.геогр.н., проф. (1. Геоморфологія карстових областей; 2. Динаміка клімату в голоцені; 3. Інженерна геологія; 4. Біогеографія); Ходан, Галина Дмитрівна, к.геогр.н., асист. (1. Фізична географія материків та океанів; 2. Ландшафтна екологія; 3. Екологічне виховання на уроках географії; 4. Спецкурс з проблем викладання географії у школі); Холявчук, Дарія Іванівна, к.геогр.н., доц. (___); Чернега, Петро Іванович, к.геогр.н., доц. (1. Геологія загальна та історична; 2. Методика проведення практичних робіт).
Розклад занять:
Годзінська, Ірина Леонідіївна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
2 | Геологія загальна та історична, частина 2 (103 гр., геомузей) | ||||
3 | Геологія загальна та історична, частина 2 (105 гр., геомузей) | Геологія загальна та історична, частина 2 (101 гр., геомузей) | |||
4 | Інженерна геологія (211 гр., геомузей, 1-й тижд.) | Геологія загальна та історична, частина 2 (101 гр., геомузей, 1-й тижд.) | |||
5 | Інженерна геологія (312 гр., геомузей, 1-й тижд.) | ||||
Добинда, Ірина Петрівна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Шкільне географічне краєзнавство (303 гр., корп. 4, 52 ауд., 2-й тижд.) | ||||
2 | Теорія і методологія географічної науки (401, 402, 409 гр., геомузей) | ||||
3 | Шкільне географічне краєзнавство (303 гр., корп. 4, 52 ауд.) | Теорія і методологія географічної науки (403, 405 гр., геомузей) | |||
4 | Теорія і методологія географічної науки (401, 402, 403, 405, 409 гр., корп. 4, 24 ауд.) | ||||
Кирилюк, Сергій Миколайович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
4 | Регіональна геоморфологія (401, 402, 403, 405, 409 гр., корп. 4, 53 ауд.) | ||||
6 | Фізична географія Сонячної системи (513, 515 гр., корп. 4, 52 ауд.) | ||||
Поп’юк, Яна Анатоліївна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Біогеографія (209 гр., корп. 4, 34 ауд.) | ||||
2 | Геологія загальна та історична, частина 1 (103 гр., геомузей) | Фізична географія материків та океанів (209 гр., корп. 4, 9 ауд.) | |||
3 | Геологія загальна та історична, частина 1 (105 гр., геомузей) | Геологія загальна та історична, частина 1 (101 гр., геомузей) | Біогеографія (203 гр., корп. 4, 24 ауд.) | ||
4 | Регіональна геоморфологія (403, 405 гр., корп. 4, 52 ауд., 2-й тижд.) | Регіональна геоморфологія (403, 405 гр., корп. 4, 54 ауд., 1-й тижд.) | Геологія загальна та історична, частина 1 (101 гр., геомузей, 1-й тижд.) | ||
5 | Фізична географія материків та океанів (203 гр., корп. 4, 17 ауд.) | ||||
Проскурняк, Мирослав Михайлович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Прикладне ландшафтознавство (302 гр., корп. 4, 52 ауд.) | Географія ґрунтів (101, 103, 105 гр., корп.4, 54 ауд.) | Ландшафтознавство (202, 203 гр., корп. 4, 54 ауд.) | ||
2 | Прикладне ландшафтознавство (302 гр., корп. 4, 52 ауд., 1-й тижд.) / Ландшафтознавство (202 гр., корп.4, 52 ауд.) | Географія ґрунтів (103 гр., грунт. лаб.) | Ландшафтознавство (203 гр., корп. 4, 52 ауд.) | ||
3 | Географія грунтів (101 гр., грунт. лаб, 1-й тижд.) | Географія ґрунтів (105 гр., грунт. лаб.) | Методологічні проблеми географічної науки (513, 515 гр., корп. 4, 52 ауд.) | ||
4 | Географія ґрунтів (101 гр., грунт. лаб.) | Методологічні проблеми географічної науки (513, 515 гр., корп. 4, 52 ауд.) | |||
Присакар, Віталій Борисович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ландшафтознавство (209 гр., корп. 4, 52 ауд.) | ||||
3 | Фізична географія материків і океанів (203, 209 гр., корп. 4, 53 ауд.) | ||||
Рідуш, Богдан Тарасович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
2 | Інженерна геологія (211 гр., геомузей) | ||||
3 | Біогеографія (203, 209 гр., корп. 4, 53 ауд.) | ||||
4 | Геоморфологія карстових областей (PhD, корп. 4, 45 ауд.) | Інженерна геологія (312 гр., геомузей) | |||
5 | Динаміка клімату Європи в голоцені (PhD, корп. 4, 45 ауд.) | ||||
Ходан, Галина Дмитрівна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Фізична географія материків та океанів (202 гр., корп.4, 24 ауд.) | ||||
2 | Фізична географія материків та океанів (202 гр., корп. 4, 24 ауд.) | ||||
3 | Ландшафтна екологія (303 гр., ґрунтова лабораторія) | ||||
4 | Ландшафтна екологія (303 гр., ґрунтова лабораторія) | Екологічне виховання на уроках географії (513, 515 гр., корп. 4, 52 ауд.) | |||
5 | Спецкурс з проблем викладання географії (403, 405 гр., корп.4, 52 ауд.) | ||||
6 | Спецкурс з проблем викладання географії (403, 405 гр., корп. 4, 52 ауд.) | ||||
Холявчук, Дарія Іванівна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
0 | |||||
Чернега, Петро Іванович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Геологія загальна та історична (101, 103, 105 гр., корп. 4, 53 ауд.) | ||||
5 | Методика проведення практичних робіт (513, 515 гр., корп. 4, 52 ауд.) |