Дудка Олеся Сергіївна – студентка другого курсу, навчаюсь на географічному факультеті за спеціальністю Середня освіта. Народилася у селі Усть-Путила, яке розташоване у гірській частині Буковинських Карпат, в західній частині Чернівецької області. Серед смарагдових гір по обидва береги річки Путилки лежить Усть-Путила– долина, яка ніби ділить гори на чотири частини. Населені пункти розташовані на висоті 950 – 1200 метрів над рівнем моря, на території , рельєф якої дуже розчленований байраками, водотоками, значна більшість сільськогосподарських угідь розміщена на схилах крутизною 13 – 15 градусів і більше. Тут суворі кліматичні умови: холодна і довга зима, прохолодне коротке літо, велика кількість опадів, іноді до 1000 мм на рік, що спричиняють повені, вітровали, снігові замети. Основними сферами зайнятості жителів є робота у сільському та лісовому господарстві. Самою цікавою візиткою села Усть-Путили є оригінальна скеля, яку жителі назвали Кам’яною Багачкою і про яку складено чимало легенд.

Чому я обрала саме Географічний факультет ?

У школі я не любила географію, а ось коли почала готуватися до ЗНО, зрозуміла що кращого предмету немає. Досліджувати природу та дізнаватися надзвичайні факти про Землю, аналізувати клімат та рельєф виявилось найцікавішим заняттям для мене. Тому я й вирішила поступити на географічний факультет і досі ніразу не пожаліла про свій вибір.