Супруненко Ю.П. Человек осваивает горы. – М.: Знание, 1991. – 48 с.

Наука перетворюється у виробничу силу суспільства, стає в один ряд з найважливішими економічними галузями. Разом з тим вона суттєво впливає на розвиток господарства, особливо у малоосвоєних регіонах, в тому числі і гірських. Незвичність й унікальність природних умов перетворюють висотні «поверхи» у науково-дослідницькі полігони, природну лабораторію.

Наука розсуває горизонти й успішно освоює вертикалі. Гори обживаються вченими і стають науковими полігонами. Але і виробництво, господарство на висотних поверхах пов’язане з випробовуванням нової техніки, апробацією нових методів.

Брошура розкриває ці проблеми і розрахована на широке коло читачів, перш за все лекторів, слухачів і викладачів народних університетів, студентів.

ЗМІСТ

1. Вертикалі науково-пізнавальних робіт