Посада: Старший лаборант

Поштова скринька: m.kulyk@chnu.edu.ua

Додаткова інформація:

Випускниця кафедри фізичної географії геоморфології та палеогеографії 2020 року.

Народилась в с. Підвисоке Снятинського району (теперішньому Коломийському) Івано-Франківської області. У 2020 році закінчила географічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю Географія «Середня освіта». Захищено магістерську роботу на тему «Поверхневі води Івано-Франківської області : сучасний стан та шляхи раціонального використання».

Трудову діяльність розпочала в 2021 році на посаді старшого лаборанта географічного факультету, на кафедрі «Фізичної географії геоморфології та палеогеографії».

Захоплення: інструментальна музика (ембієнт), хоровий спів, книги (історичні романи), подорожі та походи в гори.