У другому семестрі (2020-2021 н.р.) викладачами кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії викладається 18 дисциплін: Годзінська, Ірина Леонідіївна, к.геогр.н., асист. (1. Геологія загальна та історична); Добинда, Ірина Петрівна, к.геогр.н., асист. (1. Краєзнавство; 2. Теорія і методологія географічної науки); Кирилюк, Сергій Миколайович, к.геогр.н., доц. (1. Фізична географія Сонячної системи); Проскурняк, Мирослав Михайлович, к.геогр.н., доц. (1. Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства; 2. Ландшафтознавство; 3. Методологічні проблеми географічної науки); Присакар, Віталій Борисович, к.геогр.н., доц. (1. Антропогенне ландшафтознавство; 2. Медична географія); Рідуш, Богдан Тарасович, д.геогр.н., проф. (1. Біогеографія; 2. Палеогеографія; 3. Загальна та регіональна геодинаміка); Ходан, Галина Дмитрівна, к.геогр.н., асист. (1. Фізична географія материків і океанів; 2. Геоекологічні проблеми; 3. Спецкурс з проблем викладання географії у школі); Холявчук, Дарія Іванівна, к.геогр.н., доц. (1. Прикладна кліматологія; 2. Сезонні спостереження); Чернега, Петро Іванович, к.геогр.н., доц. (1. Геологія загальна та історична).
Розклад занять:
Годзінська, Ірина Леонідіївна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Геологія загальна та історична (109 гр., геомузей) | ||||
2 | Геологія загальна та історична (103 гр., геомузей) | ||||
3 | Геологія загальна та історична (109 гр., геомузей, 1-й тижд.) / Геологія загальна та історична (103 гр., геомузей, 2-й тижд.) | ||||
Добинда, Ірина Петрівна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Теорія і методологія географічної науки (403, 405 гр., корп. 4, 54 ауд.) | Краєзнавство (301, 309, 302 гр., корп. 4, 52 ауд., 1-й тижд.) / Краєзнавство (303, 305 гр., корп. 4, 52 ауд., 2-й тижд.) | |||
3 | Краєзнавство (301, 309, 302, 303, 305 гр., корп. 4, 54 ауд.) | Теорія і методологія географічної науки (401, 402, 403, 405 гр., корп. 4, 53 ауд.) | |||
4 | Теорія і методологія географічної науки (401, 402 гр., корп. 4, 54 ауд.) | ||||
Кирилюк, Сергій Миколайович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
3 | Фізична географія Сонячної системи (511, 513, 515 гр., корп. 4., ауд. 1а) | ||||
Проскурняк, Мирослав Михайлович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства (19, 102, 103 гр., корп. 3, ауд. 19) / Ландшафтознавство (202, 203 гр., корп. 4., ауд. 24) | ||||
2 | Методологічні проблеми географічної науки (511, 513, 515 гр., корп. 4., ауд. 52) | Ландшафтознавство (202 гр., корп. 4., ауд. 52) | |||
3 | Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства (103 гр., корп. 3, ауд. 20, 2-й тижд.) | Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства (109 гр., корп. 3, ауд. 20) | Ландшафтознавство (203 гр., корп. 4., ауд. 52) | ||
4 | Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства (102 гр., корп. 3, ауд. 20) | Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства (103 гр., корп. 3, ауд. 20, 2-й тижд.) | |||
5 | Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства (103 гр., корп. 3, ауд. 20) | ||||
Присакар, Віталій Борисович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
3 | Антропогенне ландшафтознавство (513, 515 гр., грунт. лаб.) | ||||
4 | Медична географія (511 гр., грунт. лаб.) | ||||
5 | Медична географія (511 гр., грунт. лаб., 2-й тижд.) | ||||
Рідуш, Богдан Тарасович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Біогеографія (203 гр., корп. 4, ауд. 52) | ||||
2 | Біогеографія (202 гр. корп. 4, ауд. 52) | Біогеографія (202, 203 гр., корп. 4, ауд. 24) | |||
3 | Палеогеографія (401, 402 гр., корп. 4, ауд. 52, 1-й тижд.) | ||||
4 | Палеогеографія (401, 402, 403, 405 гр., корп. 4, ауд. 54) | ||||
5 | Загальна та регіональна геодинаміка (511 гр., корп. 4, ауд. 1, 1-й тижд.) / Палеогеографія (403, 405 гр., корп. 4, ауд. 54) | ||||
6 | Загальна та регіональна геодинаміка (511 гр., корп. 4, ауд. 1, 1-й тижд.) | ||||
Ходан, Галина Дмитрівна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Фізична географія материків і океанів (202, 203 гр., корп. 4, ауд. 24) | ||||
3 | Фізична географія материків і океанів (202 гр., корп. 4, ауд. 24) | ||||
4 | Фізична географія материків і океанів (203 гр., корп. 4, ауд. 24) | ||||
5 | Геоекологічні проблеми (511 гр., корп. 4, ауд. 1, 1-й тижд.) | Спецкурс з проблем викладання географії у школі (403, 405 гр., корп. 4, ауд. 52) | |||
6 | Геоекологічні проблеми (511 гр., корп. 4, ауд. 1, 1-й тижд.) | Проблеми викладання географії у школі (403, 405 гр., корп. 4, ауд. 52, 2-й тижд.) | |||
Холявчук, Дарія Іванівна | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
3 | Прикладна кліматологія (511 гр., корп. 4, ауд. 1) | ||||
4 | Сезонні спостереження (513, 515 гр., корп. 4, ауд. 52) | ||||
5 | Сезонні спостереження (513, 515 гр., корп. 4, ауд. 52, 1-й тижд.) | ||||
Чернега, Петро Іванович | |||||
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Геологія загальна та історична (109, 103 гр., корп. 4, ауд. 53) |